Skupina: síťové produkty » média konvertory (Nalezeno: 95 produktů)


 kódvýrobcenázevcena (Kč)skladem
AT-MCF2012LCAllied Telesis12 channel 10/100BaseTX to 100FX (Multi-mode fiber 2km) media blade for the AT-MCF2000 chassis.
28 484,30 Kč
(34 466,- Kč s DPH)
NE  přidat do košíku 
605-10144-2ACB+B SmartWorxIMEDIACHASSIS/20-2AC, IMEDIACHASSIS/20-2AC(20-SLT DUAL AC INPUT, 2 AC PWR MODLS)
18 909,92 Kč
(22 881,- Kč s DPH)
NE  přidat do košíku 
AT-FS232/2-60Allied TelesisSwitch AT-FS232/2, 10/100TX to 100FX (SC) single-mode (40km) 2 port switch with Enhanced Missing Link
18 071,07 Kč
(21 866,- Kč s DPH)
NE  přidat do košíku 
850-10953-2DCB+B SmartWorxiMediaChassis/6-2DC 6-slot two DC power modules, iMediaChassis/6-2DC 6-slot two DC power modules
17 255,37 Kč
(20 879,- Kč s DPH)
NE  přidat do košíku 
857-18111B+B SmartWorxIE-iMcV-E1-MUX/4+Ethernet SFP, IE-iMcV-E1-MUX/4+Ethernet SFP (REQ'S 1 OR 2 SFP/155 MOD)
16 229,75 Kč
(19 638,- Kč s DPH)
NE  přidat do košíku 
857-14400B+B SmartWorxIMC iMcV E1-Mux/4, iMcV-E1-Mux/4+Ethernet, SFP (requires one or two SFP/155 Modules)
15 776,86 Kč
(19 090,- Kč s DPH)
NE  přidat do košíku 
AA1402001-E5Nortel NetworksOptical Shelf - 19 in. Rackmountable - Supports Two (2) Optical MUX(s) or OADM(s).
13 564,46 Kč
(16 413,- Kč s DPH)
NE  přidat do košíku 
850-10953-2ACB+B SmartWorxiMediaChassis/6-2AC (6-slot, two AC power modules)
11 776,86 Kč
(14 250,- Kč s DPH)
NE  přidat do košíku 
850-15622B+B SmartWorxiMcV-LIM, TX/FX-SM1550/LONG-SC
11 009,09 Kč
(13 321,- Kč s DPH)
NE  přidat do košíku 
858-11121B+B SmartWorxIE-MultiWay Module, 2TX/2SFP, s AC adaptérem
10 729,75 Kč
(12 983,- Kč s DPH)
NE  přidat do košíku 
856-11951B+B SmartWorxiMcV-Giga-MediaLinX, TX/ LX-SM1310-SC
10 724,79 Kč
(12 977,- Kč s DPH)
NE  přidat do košíku 
856-18831B+B SmartWorxIE-Giga-MiniMc, TX/LX-SM1310-SC 15 km - 12.5 dB
10 295,87 Kč
(12 458,- Kč s DPH)
NE  přidat do košíku 
856-11950B+B SmartWorxiMcV-Giga-MediaLinX, TX/ SX-MM850-SC
9 595,87 Kč
(11 611,- Kč s DPH)
NE  přidat do košíku 
AT-MCF2000ACAllied TelesisHot Swappable AC power supply unit for the AT-MCF2000 chassis. Four power cords (EU, UK, US, AU included)
9 383,47 Kč
(11 354,- Kč s DPH)
ANO  přidat do košíku 
855-11914B+B SmartWorxMcBasic-Gigabit, TX/LX-SM1310-SC 15 km - 12.5 dB
9 315,70 Kč
(11 272,- Kč s DPH)
NE  přidat do košíku 
AT-CV5001AC-60Allied TelesisAC Power Supply, AC Power Supply for AT-CV5001 Chassis
9 040,50 Kč
(10 939,- Kč s DPH)
NE  přidat do košíku 
850-10953-ACB+B SmartWorxiMediaChassis/6-AC (6-slot, one AC power module)
9 036,36 Kč
(10 934,- Kč s DPH)
NE  přidat do košíku 
AT-CV5001Allied Telesis18 Slot Converteon Chassis, 18 Slot Converteon Chassis (AC Power inlet) no power supplies included 2 Fans included
9 035,54 Kč
(10 933,- Kč s DPH)
NE  přidat do košíku 
850-15513B+B SmartWorxiMcV-Gigabit, TX/LX-SM1310/PLUS-SC 40 km - 21 dB
8 990,91 Kč
(10 879,- Kč s DPH)
NE  přidat do košíku 
850-15512B+B SmartWorxiMcV-Gigabit, TX/LX-SM1310-SC 15 km - 10.5 dB
8 229,75 Kč
(9 958,- Kč s DPH)
NE  přidat do košíku 
Jindřich Poštulka
Na Orátě 497
783 61 Hlubočky
Provozováno v systému eReseller